Sygnaliści – procedura zgłaszania
Sygnaliści – Zgłaszanie nieprawidłowości
Ta zakładka została stworzona, aby umożliwić zgłaszanie nieprawidłowości zgodnie z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów.
Zgłoszenia mogą składać:
-
obecni pracownicy naszej firmy,
-
byli pracownicy,
-
osoby chcące podjąć zatrudnienie (kandydaci).
Jak można zgłosić nieprawidłowość?
Oferujemy dwa bezpieczne i wygodne kanały:
-
W formie pisemnej – wrzucając zgłoszenie do dedykowanej skrzynki z boku budynku CE Brokers (po prawej stronie).
-
W formie elektronicznej – przesyłając wiadomość na adres:
sygnalisci@cebrokers.pl
Możesz skorzystać zarówno z własnego, jak i anonimowego adresu e-mail.
Procedura zgłaszania nieprawidłowości
Informujemy, że wdrożyliśmy wewnętrzną procedurę przyjmowania i obsługi zgłoszeń, zgodną z ustawą z 14 czerwca 2024 r.
Procedura obowiązuje od 25 września 2024 r. i została opracowana z myślą o zapewnieniu poufności, bezpieczeństwa oraz ochrony osób dokonujących zgłoszeń.
Dlaczego to ważne?
CE Brokers buduje środowisko pracy oparte na zaufaniu, przejrzystości i wzajemnym szacunku. Dlatego każde zgłoszenie ma znaczenie – pomaga nam chronić wspólne wartości, zapobiegać nadużyciom i działać zgodnie z prawem.
